• Wpisów: 925
 • Średnio co: 18 godzin
 • Ostatni wpis: 3 dni temu, 21:04
 • Licznik odwiedzin: 156 804 / 716 dni
 
zagubionamarzycielka
 
Catrisa: Dzisiaj przychodzę do Was z nowym tagiem pt. "SPORT". Odpowiem na 10 pytań związanych z tą dziedziną. Jeśli ktoś jest zainteresowany moją opinią na ten temat to zapraszam do czytania :)
sport1.jpg
1. Czy lubisz sport?
Oczywiście że lubię, bez dwóch zdań.
2. Jaką aktywność fizyczną uprawiasz na co dzień?
Jak ktoś czyta moje wpisy to wie że często uprawiam nordic walking, od czasu do czasu jeżdżę na rowerze. Z bieganiem u mnie jest ciężko, ale dopiero zaczynam - może się do tego też przekonam.
3. Ćwiczenia w domu czy aktywność na zewnątrz?
To zależy od pogody i pory roku, ale wole bardziej na zewnątrz.
4. Czy migasz / migałaś się od w-f w szkole?
Nie, ja lubiłam te lekcje. Dzisiaj mi ich bardzo brakuje. Chociaż jest jedna rzecz której nie lubię do dzisiaj - gimnastyka - te wszystkie stania na rękach, wymyki i odmyki - koszmar.
5. Rower czy bieganie?
Stanowczo rower.
6. Czy lubisz gry zespołowe?
Lubię, ale już bardzo dawno nie grałam.
7. Czy grasz / grałaś w jakiejś drużynie?
Zdarzyło mi się grać w drużynie piłki nożnej, mimo iż jestem kobietą. Ta drużyna szybko się rozpadła. Poza tym jeździłam na zawody sportowe ze szkoły w różnych zespołach - ale bez jakiś większych osiągnięć.
8. Jaka jest twoja ulubiona dyscyplina sportowa?
Moją ulubioną dyscypliną sportową jest siatkówka. Lubię w nią grać, lubię oglądać mecze, znam zasady, znam kilku czołowych zawodników w reprezentacji.
9. Jaki jest twój ulubiony sportowiec?
Moimi ulubionymi sportowcami są Anita Włodarczyk i Maja Włoszczowska. Kobiety rządzą!
10. Jaka jest twoja ulubiona drużyna?
Nie mam takiej jednej ulubionej drużyny, kibicuje wszystkim naszym sportowcom.
sport2.jpg
To już wszystkie odpowiedzi.    
Może i Ty podzielisz się swoimi przemyśleniami, odpowiedziami na ten temat. Pozdrawiam! Miłego dnia!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @gość: dlaczego nie masz tu znajomych? Taka wygadana, obrotna? Ja to kompletnie jestem wyobcowana, wszyscy znajomi mnie olali bo nie mam pracy.
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Catrisa: nu ja ukrainka nie mam znajomych tu w polszy to tylko no to mi dokucza a tak to nigdy się nie nudze aino to mam relaks zawsze a to jak chce to ide ze sztucerem do lasu striliat do zwierzont albo do Zalisia no tam takie duże strasznie jezioro pływać na łutce albo nago albo jezdze kładem albo zioła zbirom i napar parze nu
   
 •  
   
  @gość: takiej to nie potrzeba siłowni, a co robisz w wolnej chwili, dla relaksu?
   
 • awatar
   
   
  gość
  cosi urwało ojejku chyba nic żem nie zepsuła nu ale od puga 12 skibowego a nawet kiedysi żem tako śrube ukrenciła bo nie w te strone krenciłam no a te takie letniki co to przyjezdzajo to se rowery przywożo ale to to takie lyche jeden dziń pojeżdzi a 3 otpoczywo a chwolo się że takie zawodowce czy co tam nu
   
 • awatar
   
   
  gość
  No to ja nu to ja nie uprawiom żodnego sportu ino robie no tak świnia jak waży 80 czy tam 90 kielo to nie podniosę bo się rzuco ale jak już leży wubito i mi kto zado na plecy to niese a muj niesie dwie i to pod pachom i nik mu nie pomago nawet podebrać nu i tak worek ze zbozem to jusz sama sobie zadom i niese a wioderko ze wodom to leciutkie takie a letniki jakiesi kiedysie przyjechały takie byki co to niby na siłownie chodzajo czy tam gdzie to tak się menczyły z wiaderkami no dźwignonć dzwignoł ale jak musion iść trochę to zaro sapoł jak kuń przy łorce e liche te chłopy ino fryzury majo fikuśne i mienśnie napompuwane no i kiedysi jeden taki się opił naszego bimbru i go wziono na agresje to zaczon łapami wymachiwać to jakżem nie doskoczyła i mu w pysk bo kcion swojom partnerke uderzyć to przelecioł przez 3 stoliki no nic mu siem nie stało to na drugi dziń nie wierzył to muj muwi mu no to choć z mojom nu czyli ze mnom na renke i tak go machnęłam łatwi niż odkrencanie śrub od puga 12 ski